[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

[Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Moderator: Arhain

<<

Jasio

Avatar użytkownika

Posty: 485

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:21

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 2 maja 2013, 21:07

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Ma ktoś przypadkiem Zaala pożyczyć na turniej? Tak się składa, że zapomniałem go z Poznania wziąć :roll:
<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 3 maja 2013, 19:39

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Majbach tak jak cię kiedyś prosiłem zrobisz karty scenariuszy? Tam był jeden z obiektami tylko
<<

Marcin

Avatar użytkownika

Posty: 217

Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 10:25

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Legion of Everblight

Post sobota, 4 maja 2013, 20:11

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Słuchajcie, jest szansa, że wpadnę, popatrzeć pogadać i porobić zdjęcia, ale nie ma szans, żebym grał.
Nie zdążyłem zrobić figurek. No ja jestem modelarz i nie skleję ich na tymczasem byle jak. No nie mogę.
Kończę dalej dopiero podstawki a modele mają nie popinowane nogi itp. i nie mam ich jak przyczepić.

Starałem się ale widzę, że już się na 100% nie wyrobię.
Sorki. Następnym razem zagram.
|
Obrazek Obrazek
<<

CG_Feniks

Avatar użytkownika

Posty: 33

Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 16:35

Post sobota, 4 maja 2013, 20:30

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Marcinie ważny PM masz na FB ode mnie. Pozdro. Czekan
Centrum Gier FENIKS
87-100 Toruń, ul. Św. Katarzyny 7

NASZA STRONA:

e-mail: sklep@cgfeniks.pl
telefon: +48 535 564 404
witryna: http://www.cgfeniks.pl
Znajdź nas na FB: na http://www.facebook.com/cgfeniks
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post sobota, 4 maja 2013, 21:24

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

jedziesz ziomuś.... bo nie bedzie parzystej liczby ;p
<<

Geto

Avatar użytkownika

Posty: 113

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:42

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post niedziela, 5 maja 2013, 21:25

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

No to więc tak. Czuję się na podium jeśli chodzi o zdane toughy. Borka na 6, słyszałem historie o Madraku z 7 zdanymi. Kto da więcej? :)
<<

MJ

Avatar użytkownika

Posty: 901

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:59

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Mercenaries

Post niedziela, 5 maja 2013, 23:05

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Noo, turniej bardzo zacny i pochwalę się, że udało mi się go wygrać :) Fajnie się grało, chociaż muszę przyznać, że już po drugiej grze byłem tak zmęczony, że najchętniej to bym się wtedy położył spać ;) Moje zwycięskie PG rozpy wyglądały następująco:

System: Warmachine
Faction: Four Star Syndicate
Casters: 1/1
Points: 35/35
Durgen Madhammer (*6pts)
* Grundback Gunner (3pts)
* Grundback Gunner (3pts)
* Ghordson Driller (6pts)
Cylena Raefyll & Nyss Hunters (Cylena and 9 Grunts) (10pts)
Kayazy Eliminators (Leader and Grunt) (3pts)
Kayazy Eliminators (Leader and Grunt) (3pts)
Eiryss, Angel of Retribution (3pts)
Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)
Master Gunner Dougal MacNaile (2pts)
Reinholdt, Gobber Speculator (1pts)
Thor Steinhammer (2pts)
* Grundback Gunner (3pts)

System: Warmachine
Faction: Highborn Covenant
Casters: 1/1
Points: 35/35
Captain Damiano (*6pts)
* Rocinante (9pts)
Arcane Tempest Gun Mages (Leader and 5 Grunts) (6pts)
* Arcane Tempest Gun Mage Officer (2pts)
Horgenhold Forge Guard (Leader and 9 Grunts) (8pts)
Precursor Knights (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Precursor Knight Officer & Standard (2pts)
Harlan Versh (2pts)
Lanyssa Ryssyll, Nyss Sorceress (2pts)
Rhupert Carvolo, Piper of Ord (2pts)

Pierwsza bitwa - scenariusz Outflank, moim przeciwnikiem był Majbach w składzie - eVlad, Drago, mała kawaleria, full MoW Democorpów, Widowmakerzy, Kell, eEiryss, Drakhun, Sylys. Ja wybrałem Durgena Majbach zaczynał Pobiegł wszystkim do przodu, Vlad rzucił na siebie Transference i Hand of Fate na Kawalerię. Ja wszystkim do przodu, Nysski ustrzeliły jednego Widowmakera, a Durgen nalotem dywanowym zdmuchnął eEiryss. Majbach w drugiej turze odpalił feata na dwóch kawalerzystów, dwóch Democorpów i na Drakhuna. Jeden z kawalerzysta chciał wbijać się w Durgena, ale kurczak zasłaniał mu jednak LoS więc ostatecznie wbił się w rzeczonego kuraka wyłączając mu Movement, drugi sfitowany kawalerzysta wbił się w Drillera za 9 woundów, a gość bez feata wpadł w jedną parę Eliminatorek ale żadnej nie trafił. Democorpy z featem spaliły szarżę o ćwierć cala. Widowmakerzy ustrzelili jednego Nyssa, Drakun zabił eEiryss. Kell nie miał w co strzelać, więc pilnował strefy. Ja w swojej turze rzuciłem Primed na Nyssów i łącznie zabiłem obu zfeatowanych kawalerzystów, trzeciego tylko lekko poraniłem, zabiłem trzech Democorpów bez feata, a dwóch pozostałych oślepiłem Gormanem. Nyssy zrzuciły Drakhuna z konia, zabiły Widowmakera, a pozostałych związały walką. Majbach był już w ciemnej pupie, Democorpy poszły do strefy, Kell dalej nie miał w co strzelać, bo albo wszystko w walce albo stealth. Kawalerzysta próbował bić Eliminatorki ale dalej nic z tego. Drakuhn zabił Nyssa, który zranił go wybuchem i zabił tym samym dwóch innych Nyssów. Drago pobiegł do strefy. W mojej turze jedne Eliminatorki dokończyły kawalerzystę, drugie zabiły Kella. Driller wykończył Democorpy. Nyssi zostawili Drakhuna na woundzie, zabili Widowmakera, jeden wszedł w reach Vlada, Nyss wybuchł od defensive strike i zabił ostatniego Widowmakersa :) Kurczaki i Durgen chorymi rzutami zezłomowali Drago, Gorman oślepił Vlada. W tym momencie na stole został tylko oślepiony Vlad, Drakhun na ranie i Sylys vs prawie cała moja armia. Majbach nie widząc szans poddał się.

Druga bitwa - scenariusz Incursion, przeciwnik Maciek z epicko epickim Gaspym, robalem, Tartarusem, małymi BK, małym BT z UA, WSC, małymi Blackbane'ami, dwiema syrenkami i Scrap Thrallami. Ja ponownie Durgen. Ja zaczynałem, generalnie wszystko bieg do przodu, Primed na Nyssów. Cryx podobnie wszystko do przodu. Moja druga tura, Durgen wali templety po Blackbanach dzięki Explosivo, ale pomimo przerzutek placki leciały w pole i zginął tylko jeden. Zastrzeliłem dwa Scrapy i trzech BK, generalnie pozycjonuję się na przyjęcie szarży. Gaspy rzucił Carnage, Tartarus Curse na Nyssów. Tutaj przeciwnik popełnił straszny błąd szarżując Bane'ami w moich Nyssów, zginęła połowa ale jednocześnie Bejnów po tym wyczynie zostało - 1 BK i 2 BT :) Piraci zabili jedną Eliminatorkę. Ja w odpowiedzi feat, Durgen skasował dwóch kombajnistów, syrenę, paru piratów i zadrapał robala. Samotna Eliminatorka skasowała dwóch kolejnych piratów, druga para kolejną syrenę. Nyssi wycięli pozostałości Bejnów i ostatecznie zdobyłem dwa CP. Przeciwnik wbił się Tartarusem w Nyssów, zabił obu i lekko oberwał od wybuchów, kombajnista zastrzelił pociskiem Eiryss :( Robal zaszarżował na Drillera, nie trafił atakiem z AP i zwiał :) W mojej turze Driller zjadł Tartarusa, kurczak postrzelił robala, zdobyłem jeden CP. Kolejna tura, Gaspy feat i na pałę przed siebie blokować flagę i tyle, bo armii już właściwie nie ma. Robal uderzył kuraka i wyłączył mu Cortex. Moja tura, Gorman oślepia Gaspiego, kurczak go slamuje o 6 cali. Durgen podchodzi i rozwala strzałem Robala, zdobywam kolejne 2 CP i wygrywam grę 5-0.

Trzecia bitwa - scenariusz Into the Breach, przeciwnik Szkapa z Babcią, Behemothem, Nyssami z Valachevem, eEiryss, machanikami, Koldun Lordem, Widowmaker Marksmanem Gormanem i Sylysem. Ja wybrałem Damiano z obawy przed Karchevem, którego Szkapa miał w drugiej rozpie. Ja zaczynałem wszystko bieg do przodu, Death March na krasnale, Sure Foot na Damiano. Szkapa bojąc się Harlana rzucił Iron Flesh na babcię a nie Nyssów, tak to wszystko bieg do przodu. Ja w mojej turze fuksiarskim znosem od Rocinante ubijam eEiryss :P Oddziały zwarowe lekko do przodu, Gun Mages wbili 5 ran w Scrapjacka, a Lanyssa poszła na pałę przed siebie i ubiła Marksmana Ice Boltem. Szkapa w odpowiedzi feat, Nyssi ustrzelili Harlana i jednego PK, Behemoth próbował zastrzelić Lanyssę ale bezskutecznie. W mojej turze niewiele mogę zrobić. Oddziały combatowe stoją właściwie w miejscu. Gun Mages zabili z Deadeye ponad połowę Nyssów, Rocinante postrzelił Scrapjacka za srogie 15 woundów. Lanyssa Ice Bolt w Behemotha i rzuca dwie pałki. Szkapa w swojej turze szarżuje Nyssami w PK i paru zabija, Behemoth znowu strzela w Lanyssę i znowu nic nie trafia, Scrapjack zostaje naprawiony i z Avatar of Slaughter próbuje wbić się w PK, ale niezbyt mu to wychodzi. Babcia chmurą zasłania LoS do Behemotha dla większości krasnali. Ja w odpowiedzi zostawiam tylko jednego Nyssa na stole, Rocinante zabija Scrapjacka i strzałem z Quick Work zabija mechanika. Lanyssa Hunters Mark w Bahemotha i szarża dwóch Kowali, którzy całkiem ładnie go ranią. Szkapa Gallowsem przyciąga Rocinante, Gorman go oślepia. Koldun zabija dwóch kowali sprayką. Moja tura, Gun Mages zabijają Gormana i Kolduna, kowale niszczą Behemotha, PK zabijają ostatniego Nyssa, zdobywam CP. U Szkapy Sylys wbiega do strefy, a Babcia wycina mi wszystkie krasnale :( Ja w swojej turze daję trzy focusy na Rocinante, Damiano rzuca na siebie Deadeye, odpala feat i strzela z boostem do trafienia i aimingiem w babcię, oczywiście nie trafia. Potrzebuję zabić Sylysa, który blokuje szarżę Rocinante na babię, co się... nie udaje. Idę na całość, Rocinante trample do babci, po drodze zabija Sylysa, dokupuję atak, boostuję trafienie i dwie szóstki na DMG przy PS 20 wyjaśniają sprawę.

Ostatnia bitwa - scenariusz Destruction, przeciwnik Konik z Kromakiem, Purebloodem, Stalkerem, Goraxem, Trackerkami i czymś tam jeszcze bo za krótko pograliśmy żebym był w stanie zapamiętać. Ja wziąłem Durgena. Generalnie nie ma co za wiele opowiadać, ja zaczynałem, podbiegłem do przodu i Primed na Nyssów. Kolega bieg do przodu i narzucał Kromakiem czarów za całą furię. Ja w mojej turze focusy na kuraki pod casterem, explosivo na trzy kuraki i feat. Dougal mini-feat i do porzodu. Kuraki od Durgena idą przed siebie i zabijają Kromaka.

No i to by było na tyle, w telegraficznym skrócie :)
<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 6 maja 2013, 00:06

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Btw. Pochwale się nowym sucharem jaki puściłem na turnieju. Dyskusja na temat objectiwów czy w mele są automatycznie trafiane; ja: a jak chcesz spudłować głaz czy skrzynkę amunicji...[po namyśle] tylko mountain king by spudłował....

Podliczam sosa bo mam wszystkie paringi( w topie nic się nie zmieni) by nikt nie był pokrzywdzony i wszystkim żyło się lepiej. W środę wkleję ostateczny wynik i wyślę rezultat do Gobosa.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie. Tylu przyjezdnych z całej polski. Gościliśmy Bydgoszcz i... No! Bydgoszcz. Wielu Toruńczyków obudziło się z letargu. Fajnie było zobaczyć wasze mordki panowie.

Pozdrawiam
<<

Geto

Avatar użytkownika

Posty: 113

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:42

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post poniedziałek, 6 maja 2013, 01:27

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Pff. Słaby suchar.
Topola: Czym grasz Majbach?
Majbach: Khadorem.
A wszystko to podczas 3 bitwy z Jasiem :DDDD
<<

Majbach

Avatar użytkownika

Posty: 455

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 11:24

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 6 maja 2013, 13:36

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

A jakiej odpowiedzi się spodziewał jak ciężka bitwa na wyniszczenie, a ja mam już 38 minut na deathclocku? ;)

Dzięki wielki wszystkim za bitewki. Jak zawsze super zabawa, duży luz i można było się nauczyć czegoś nowego :)

Wydawało mi się, że eVlada mam dobrze opanowanego - MJ udowodnił, że wydawało mi się ;) Z drugiej strony to nie wina Vlada czy rozpiski, tylko moja, bo dwa takie duże błędy w turze feata (niedoszarżowanie) to nieporozumienie. Dokładniej MJ już opisał starcie, więc nie będę powtarzał.

W drugiej bitwie trafiłem na początkującego gracza (Maciej "Junior") z Bydgoszczy. Tutaj było kilka błędów ze strony przeciwnika, bo zupełnie odpuścił jedną flankę. Akurat tę, na której pozostała flaga. To mi dawało darmowe CP co turę. Decydująca była jednak wygrana na środku, gdzie kawaleria, Drago i DC po prostu zmiotły Titana, Bronzbacka, Cyklopa, Kreę i Ancestrala. Drkahun dopadł Makedę, ale ma za mało ataków, by w jedną turę ją poskładać (transfer ran). W efekcie, zaszczytu zabicia Warlocka dostąpił oficer Demo Corps.

Sądziłem, że rozpiska Iruska na 50pkt, tylko okrojona do 35pkt to prawie to samo - Jasio udowodnił, że prawie robi różnicę :) No i od pewnego momentu tykający zegar dał o sobie znać, bo była tura, kiedy mogłem się pokusić o casterkilla. Nie dostrzegłem tego na czas i popłynąłem.
Trudna i długa bitwa, gdzie przez blisko godzinę było 0:0. Jednak byłem w gorszym położeniu od kiedy straciłem Great Bearsów i Fenrisa - nie miałem już nic co mogłoby zagrozić Molikowi ani Bronzbackowi. Molik po prostu konsekwentnie wybijał mi WG i był praktycznie nie do ruszenia z Paingiverami na plecach. Chwila, która mogła być decydująca to moment, kiedy Makeda bez furii podeszła na +-15" do Iruska, a ten miał szansę zabić ją strzelaniem. Niestety - nie zauważyłem tego.
U mnie świetnie spisał się Fenris - utrzymał całą flankę i zniszczył praktycznie cały unit Immortali. Dopiero interwencja Molika - najlepszego modelu u przeciwnika - zakończyła żywot Fenrisa. Molik był zdecydowanym man of the match. ;)
“She is a perfect example of what a woman should be: pale as the ice that blankets us, beautiful but distant as the starry sky, yet as deadly as a winter storm."
<<

Jasio

Avatar użytkownika

Posty: 485

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:21

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 6 maja 2013, 15:28

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

@Majbach - to był Gladiator, nie Bronzeback :)
<<

Majbach

Avatar użytkownika

Posty: 455

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 11:24

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 6 maja 2013, 15:34

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Hmm... Figurka na pewno, ale mam wrażenie, że kartę Bronzbacka mi dałeś... Drobiazg - nawet jeden atak w niego nie poszedł ;)
“She is a perfect example of what a woman should be: pale as the ice that blankets us, beautiful but distant as the starry sky, yet as deadly as a winter storm."
<<

Jasio

Avatar użytkownika

Posty: 485

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:21

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 6 maja 2013, 15:39

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Aż z ciekawości zajrzałem do walizki, gdzie w top load'erach mam nie wyjęte karty z turnieju i jedyny tytan, który tam jest to Gladiator :) Gdybyś czytał kartę Bronzeback'a to byłby niezły wał - mógłbyś się wystraszyć kontrszarży i hyper agressive ;)
<<

Majbach

Avatar użytkownika

Posty: 455

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 11:24

Frakcja: Khador

Post wtorek, 7 maja 2013, 13:47

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

No prawda, może pomieszałem w głowie dwie bitwy ;) A na pewno w trakcie gry nie chowałem się przed counter slamem ;)
“She is a perfect example of what a woman should be: pale as the ice that blankets us, beautiful but distant as the starry sky, yet as deadly as a winter storm."
<<

Jankes

Avatar użytkownika

Posty: 96

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 16:38

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 7 maja 2013, 14:03

Re: [Toruń] 5.5.2013 - Turniej Warmachine&Hordes

Junior mial Bronzbacka z tego co pamietam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turnieje w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron