[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Moderator: Arhain

<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post niedziela, 17 marca 2013, 21:19

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Dzięki wszystkim za turniej! Sorry za rzuty! Chyba na ostatnim turnieju w Zielonej zabrałem Sashy kostki :P

Krótkie raporty:
1 gra z Simonem.
Pokonał mnie silnik elektryczny z zajęć z elektroniki, więc nie zdążyłem na 1 bitwę (cholerny silnik kręcił się w jedną stronę w drugą już nie chciał, dostałem 2 i spierniczyłem z zajęć :P).

2 gra z Cookle.
eStryker vs pSkarre.
Zapomniałem, że mam wersję z tierami i Leviatan zaczynał w normalnym Deployu :P
Ogólnie wygrały u mnie rzuty. Jacki padały na 3-4 hity, nie ważne czy to Stormclad czy Centurion z Arcane Shield :P Przynam wałowałęm na powerze, bo miałem kartę Makaków w folijce a pod nią kartę Gorgerów i dodawałem Makakom gang a Gorgerom dawałem power Makaków :P W każdym bądź razie nic by to nie zmieniło, bo rzuty szły typu 6,5,4 itd.
W miedzy czasie Stryker dostał 2 dmg od lania batogami Lancera, na koniec wbił sobie 11 z overloada, zdobył 4 CP i padł od Blackleasha. 0-4 CP

3 gra z graczem z Bielska. Przepraszam, nie pamiętam ksywki.
Gracz początkujący, do tego wybrał pKreosa vs pSkarre, no bo nie wiedział o no sleeping.
Rzuty znowu dopisywały, już na szczęście nie wałowałem na powerze, wygrałem na CK + 5CP

4 gra Ice-T
eHex vs pSKarre.
Ice w ogóle olał strefę w środku. Pomógł mi zniszczyć znacznik na środku wbijając mu 3 Riderem. Zabił mi dwoma AtA 10 Statystek + Sentry ze 2 w melee.
Skarre feat, dark guidance i czar za zero, że rzucam same 4,5,6,6.
Dwie riderki zabijają zdrowego Sentrego. Leviatan zabija Kreę. Jedna Blood Haga (ostatnia co żyła) prawie zabija Shamana, który blokował strefę. Makaki niszczą znacznik, jeden biegnie by zablokować couter charge Bronzebackowi. Bloodgorger dobija Shamana (Dwóch Gorgerów miało lecieć niszczyć drugi znacznik, ale wyleciało mi to z głowy i pobiegłem nimi). 3CP.
Ice wybija mi sporo armii, ale w strefie jest tylko Bronzeback i gobliny (Rider stoi milimetry od krańca strefy hehehe). Gladiator z enrage bije Leviatana, ale wbija ledwo 12 i też stoi obok strefy.
Skarre kula 5 dodatkowych focusów i zabija Bronzebacka, którego wcześniej poranili trochę dwaj bloodgorgerzy i Scarlock. Rzucam DG. Captain RIder zabija Skarlocka, który blokuje Gerlakowi szarżę w gobliny. Gerlack szarża, terror oblany, 5 CP :)

Grało mi się naprawdę wypas, chociaż zdaję sobie sprawę, że z normalnymi rzutami nie byłoby tak różowo :P Szkoda, tylko, że Terminus z Revenantami nie ujrzeli stołu, ale ta rospa jest niestety dużo mniej PG niż Skarra :P

Jeszcze raz dzięki wszystkie za grę, dzięki Chomikowi i D_W za rozkminę nad tym ile to Chomik zdobył CP w grze i czy było to na pewno 5 :P Dzięki Simonowi, że podbijał mi sosa, ale kurde miałeś szybciej naciskać te guziki na deathclocku i miałem być 3 a nie 4! :D:D:D
<<

BeastieBrown

Avatar użytkownika

Posty: 650

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 03:51

Lokalizacja: Bielsko - Biała

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 17 marca 2013, 22:08

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Yo . My już w domu , turniej zajebisty , atmosfera bardzo noob friendly i luźna , miejsce do grania dojebane na maksa.
Dzięki wszystkim za grę , a najbardziej Olafowi ze pozwolił mi popatrzeć na MtK :D
Rafik organizacja pierwsza klasa , gratuluje chomikowi wygrania bielskiego kubka zagłady z McDonalda ;)
"TROLL WRACA NA PEŁNYM BLIGHTCIE "
Prawdziwy chop nie pija miodu ino żuja pszczoły.
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post niedziela, 17 marca 2013, 22:32

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Baton zagrał cryxem i od razu inny wynik, ;) graty
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post niedziela, 17 marca 2013, 22:59

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

pSkarre jest gięta jak nie wiem, żadnych eHaleyek itp nie trafiłem, rzuty miałem z kosmosu więc...
<<

Olaf

Avatar użytkownika

Posty: 566

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 01:44

Frakcja: Grymkin

Post niedziela, 17 marca 2013, 23:21

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Dziękuję Rafikowi za świetny turniej a przeciwnikom za sympatyczne bitwy bez spiny.
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post niedziela, 17 marca 2013, 23:26

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Wielkie dzięki za turniej - jak zwykle bardzo udany i można było pograć z ludźmi z różnych środowisk :)

Co do turnieju :
Pojechałem Harby i Kreossem3

1. Bitwa z Byetonem - dość szybko Batonowi skończyć się czas na zegarku i szczęśliwym trafem wygrałem (jedyny MU w którym raczej bym wziął Harby i nie mogłem tego przetestować :( )
2. Bitwa z Kamilem - mirror tier Harby vs Kreoss3, bardzo szybka wygrana przez CK za pomocą vanquishera - później przez 10 minut próbowaliśmy zobaczyć co by było gdyby. MU dla mnie dość nie korzystny, ale jednak się udało.
3. Bitwa z D_W i eCainem. Znowu biorę Kreossa3, bo jest w stanie sensownie przetrwać próbę assasynacji Cainem - scenariusz Destrucion z Kill boxem. Ogólnie dość dobrze szło granie na wyniszczenie, ale nadal musiałem mieć na względzie to, że D_W może założyć z dupy CK. W jednej turze specjalnie wyplułem się z focusa i wyskoczyłem z Kill boxa po to by wyczyścić armię D_W. W następnej turze, tylko upkeepowałem Holy Worda na Kreossie pobiegłem w środek strefy by zobaczyć jak D_W nie wychodzi próba assasynacji. Caster był na 16 Defa, 22 Arma, nietknięty za coverem. Potem ja zasadziłem CK.
4. Bitwa z Krzyśkiem i eMakeda. Ja znowu Kreoss3. Ogólnie przegrałem na czas - brakło mi dosłownie sekund by zastopować swój zegra i powiedzieć przeciwnikowi, że wygrałem (nie musiałbym robić kolejnej normalnej tury z aktywacją wszystkich modeli, bo udało by mi się wygrać na scenariusz). Ogólnie trochę Krzyśkowi nie podeszły rzuty (w szczególności jeden), a potem trochę mnie. Postaram się później wkleić sensowniejszy opis bitwy, bo jest ona na pewno godna opisania :)

Gratulację dla Krzyśka, dzięki wszystkim za udany event, dzięki Rafikowi, że na dyplomie nie ma jakiegoś cygnarskiego badziewia, tylko porządny chórek :D

Wyniki z topu :
1. Krzysiek z Skornem
2. Ja z PoMem SoS 12
3. Chomik z CoO SoS 8 Dużo CP
4. Baton z Cryxem SoS 8 Mało CP
5. Kamil z PoMem
Potem były już osoby z 2:2 i niżej
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

RafiK

Avatar użytkownika

Posty: 385

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:50

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 07:52

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Szanowni Państwo, poniżej prezentuję wyniki wczorajszego turnieju:

1. Krzysiek 'Rzeźnik' Hawryszczuk Wrocław Skorne VP: 4 SoS: 9
2. Szymon 'Simon' Ratka Zabrze Protectorate of Menoth VP: 3 SoS: 12
3. Artur 'Chomik' Rietz Zabrze Circle of Orboros VP: 3 SoS: 8
4. Michał 'Baton' Fronczak Jastrzębie-Zdrój Cryx VP: 3 SoS: 8
5. Kamil 'Karlvant' Meka Wrocław Protectorate of Menoth VP: 3 SoS: 7
6. Maciej 'Raven' Kusz Zabrze Mercenaries VP: 2 SoS: 10
7. Szymon 'Krabeczek' Chrost Zabrze Legion of Everblight VP: 2 SoS: 9
8. Maciej 'dark_wonderer' Wilkosz Jastrzębie-Zdrój Cygnar VP: 2 SoS: 9
9. Marcin 'Ice-T' Grzegorzek Bielsko-Biała Skorne VP: 2 SoS: 7
10. Sławek 'CookLee' Bogusławski Wrocław Cygnar VP: 2 SoS: 6
11. Przemysław 'Olaf' Tworkowski Wrocław Trollbloods VP: 2 SoS: 6
12. Jacek 'Antagonist' Giertler Bielsko-Biała Protectorate of Menoth VP: 1 SoS: 10
13. 'BeastieBrown' Bielsko-Biała Trollbloods VP: 1 SoS: 8
14. Radosław 'Dzuki' Godzimirski Zabrze Retribution of Scyrah VP: 1 SoS: 6
15. Łukasz 'LukeP' Pawlik Zabrze Skorne VP: 1 SoS: 5
16. Paweł 'Bober' Jaromin Bielsko-Biała Cygnar VP: 0 SoS: 8

O ile dobrze pamiętam (proszę poprawić, jeśli zapomniałem lub dopisałem niesłusznie) w pełni pomalowanymi armiami grali:
- Karlvant,
- Rzeźnik,
- Chomik,
- Simon.
Premię wyjazdową jak widać zgarnia prawie każdy :-)
Miło mi, że odwiedziliście nas w dużej liczbie!

Ponadto zgodnie z obietnicą oświadczam, że kolejne turniej robię na 50ap a młodzież niech się dostosowuje. Skoro wczoraj haniebnie zdezerterowali to będą musieli sprostać większemu formatowi - dla "nowych" z Bielska nie było problemem wpaść, fajnie sobie pograć, a i na 50ap chłopaki zadeklarowali gotowość!

Zdjęcia i relację większą oraz jakieś podsumowanie to jak wrócę z pracy i się ogarnę, co nastąpi wieczorem ;-)
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 11:59

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Jak zwykle turniej w Jastrzębiu stał na solidnym poziomie organizacyjnym ;), a atmosfera też była RACZEJ bez spinkowa ( w przypadku mnie i d_w chyba aż za bardzo o czym troszke dalej ;) ). Troszkę nowych graczy, troszkę graczy po przerwie, troszke ludzi testowało nowe buildy, najsłabszy gracz turnieju dostał bye! wszystko się zgadzało ( mniej więcej :P )

Podsumowanie:
1) Bardzo ciekawe koncepty Rafika na tereny - z różnym odbiorem uczestników :P pewnie Rafik będzie troche na nas zły za te zrzędzenie :P
2) Miło że w Bielsku pojawiają się nowe twarze :), mam nadzieje że będą na turniejach coraz częściej
3) Od dziś mamy "nowych mitycznych młodych graczy Rafika" :P
4) Gry przebiegały jak zawsze w sympatycznej atmosferze. Jedyny dziwny, idiotyczny moment to gra z d_w... jakoś mielismy małe zamieszanie na końcu.. podaliśmy sobie ręce skończylismy gre obustronnie uznając ze mam pięc punktów zgłosilimy to Rafałowi zaczelismy pakowac modele, a po czym D_W rozmawiał sobie z Batonem i tak zaczęli liczyć punkty, i zaczeliśmy się zastanawiać czy aby na pewno dobrze policzylismy je .. i jakoś tak nam wychodzi że nie jesteśmy pewni, i jest spore prawdopodobieństwo że się wzajemnie powałowaliśmy i dokładamy kolejne idiotyczne zakończenie gry do dlugiej historii gier moich i DW ;) [ a zaczęło się od słynnego znacznika na głowie eHaley ].
5) Sam nie wiem co z tym Byem sądzić Rafale. Żebyś mnie źle nie zrozumiał ale jest to zabawne w praktyce jak jeden z lepszych zawodnikow otrzymuje "bye" który jeszcze mu nabija potem SoSa :P - nie Twoja wina oczywiście, ale sytuacja i tak jest dziwaczna :P
6) Baton! Przestań sam sie wałować własnymi zasadami :P

Rafale dzięki za turniej :)
PS. Dzięki za kubeczek ;)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 12:10

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

I co do tej pory nie wiecie ile tych punktów było :D? Hahahahaha! Ale zwała!
<<

maybug

Avatar użytkownika

Posty: 435

Dołączył(a): wtorek, 5 marca 2013, 00:47

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 14:38

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Od teraz dzięki koszulce i plecakowi z zeszłego turnieju z logiem J-Z jeszcze lepiej mogę promować wasze miasto we Wrocławiu :lol:

Ciekawe gry, byle 50pkt następnym razem! Kiedy rewanż Simon :)?
Tak, kilka sekund i Simon by wygrał turniej, na stole zostały jakieś resztki supportu POMu mi EMakeda. 3:4 było w punktach i jakby Simon zastopował zegar 3-4 sekundy szybciej, to by dostał pod koniec mojej tury dwa punkty.

W mojej drugiej turze Molik musiał się trochę doforsować aby uskoczyć force hammera, więc miał o jeden furii więcej niż mogłem ściągnąć, ponadto Simon przez 'pechowe' rzuty nie zabił ani jednego piechociaza, wiec nie mogłem Makedą wydać tej jednej furii aby być na zero. A Molik oblał threshold w kluczowej turze!

W każdej bitwie miałem Rhinodona, mityczną Skornową bestię :D :D :D
<<

RafiK

Avatar użytkownika

Posty: 385

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:50

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 21:16

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Panowie, jesteśmy w TV :D

<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 21:24

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Rafał ja Cie zabije za te hasło "tu kolega dobrze gra, on coś Państwu powie" -.-

Do tej pory mi wstyd jka se myśle "tu są objectivy" kurde slowa mi braklo po polsku akurat :D
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 21:27

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Chyba dobrze że chłopaki z wrocka nie miały miejsca w samochodzie .... :P
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 21:28

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

Ozło szkoda , bo Ciebie bym do telewizji wsadził :D

edit: tak se tego 3razy przesłuchałem CHYBA aż takiej głupoty tam nie powiedziałem :P
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 18 marca 2013, 21:35

Re: Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013

To na pewno nie przebije "alternatywnej alternatywy" :D
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turnieje w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron